• Prečo študovať u nás?

• 4.- ročné štúdium s maturitou
            • rodinnú atmosféru
            • individuálny prístup
            • spoluprácu s Mestom Zvolen, športovými klubmi - HKM Zvolen, MFK Lokomotíva Zvolen
            • prepojenie teórie s praxou
            • množstvo projektov, workshopov, súťaží
            • vlastnú internetovú TV – StredTV
            • množstvo podujatí, na ktorých sa zdokonalíš vo svojom odbore
            • teambuildingové akcie – ŠportCamp
            • možnosť kultúrneho rozvoja popri spolupráci s Konzervatóriom PinkHarmony a Školou umeleckého priemyslu PinkHarmony

Súkromná stredná športová škola PinkHarmony má špeciálne zameranie na športovú výchovu; poskytuje možnosť odborného rozvíjania športových schopností a daností žiakov popri všeobecnom vzdelávaní. Talent žiakov sa rozvíja pod odborným vedením profesionálnych pedagógov a trénerov.

Stredná športová škola sa zameriava na zmysluplné vyplnenie voľného času mladých ľudí, vyučovanie  prebieha v netradičnom časovom rozpätí, v kreatívnej a príjemnej atmosfére. Vychováva a vzdeláva mladého človeka v zmysle vedeckého poznania a v súlade so zásadami vlastenectva, humanity a demokracie, formuje jeho intelektuálny a mravný rozvoj, pripravuje na tvorivú prácu a poskytuje estetickú, umeleckú, náboženskú výchovu a športovú prípravu. Schopnosti každého jedinca sa rozvíjajú s ohľadom na jeho intelektuálne, povahové, vôľové a fyzické vlastnosti.

Dôraz kladieme na aktívne učenie sa , vedieme žiaka k poznávaniu sveta rozumom, ale i srdcom. Každému dávame šancu byť úspešným.

História

2006/2007 – Založenie a otvorenie Súkromnej ZUŠ PinkHarmony a Súkromného športového a umeleckého gymnázia PinkHarmony (dnes Súkromnej strednej športovej školy PinkHarmony)

2007/2008 – Založenie a otvorenie Súkromného konzervatória PinkHarmony

2012/2013 – Založenie a otvorenie Súkromnej strednej umeleckej školy scénického výtvarníctva (dnes Súkromnej školy umeleckého priemyslu)